TELESIS PX24m-hybridní telefonní ústředna

výrobce:TELESIS
katalogové číslo:22012
EAN:
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:20 730 CZK

25 083 CZK

Digitální telekomunikační systém PX-24m byl navržen pro malé a střední  firmy. Systém PX-24m Vám nabízí dokonalou, kvalitní a spolehlivou komunikaci. Systém Vám umožní snižovat Vaše telefonní poplatky díky službě LCR (ARS). K systému můžeme připojit dveřní telefon,GSM bránu.Jako celek je vhodný pro rodinné domky a malé firmy,kde si mohou sami uživatelé nastavit přes webové  rozhraní systém dle jejich potřeb.

Systém umožňuje kombinovat analogové, digitální,GSM,ISDN a VoIP připojení jak na vstupu,tak i na výstupu.Novinkou je využívaní CLIP (přenos čísla)na analogových pobočkách a státních linkách.

Systém PX-24m je modulární a nabízí bezblokové spojovací pole. Co to znamená v praxi? Všichni účastníci (pobočky) mohou volat v daný okamžik současně tak, že mohou uskutečňovat jak vnější, tak i vnitřní hovory. Vnější hovory jsou vždy limitovány počtem státních linek,nebo počtem kanálů VoIP připojených k systému. Některé konkurenční ústředny i renomovaných značek nemají bezblokové spojovací pole.

Možností VoIP na protokolu H.323 a SIP.Tato novinka umožňuje připojení až 160 IP zařízení.Z toho 30x vstupních VoIP kanálů (licenčně rozšiřitelné) a 130 SIP uživatelů.

Systém plně umožňuje připojení do LAN a směrovat volání přes PSTN síť,nebo Internet dle požadavku zákazníka.
Otevřená architektura systému umožňuje levné volání přes PSTN síť a Internet.Pro bezpečné volání v rámci sítě Internetu,nebo podnikové síti vytvořené systémem TELESIS jsme vložili do systému " Secure VoIP Calls.Systém najde hlavně využití v podnikových sítích.Komunikační systém PX-24m má max.kapacitu 62 portů.

Kapacita:

4x C0, 2x digitální pobočky,8x analogová pobočka,4x ISDN2, 2x IP kanál.
Možnost licenčního rozšíření až o 160 SIP uživatelů

https://www.levne-telefony.cz/